Yatırım

EFB Danışmanlık ve Yatırım Hizmetleri

Türkiye’deki Sanayi, Üretim, Yenilenebilir Enerji ve Ticari Ortaklık sektörlerinde ki yatırımlarınızda sizlere tansiyeler ve ip uçları sunuyoruz.

Yatırımınızı planlamanız ve gerçekleştirmeniz için Saygın, Güvenilir ve Yetkin kişilerle size yardımcı oluruz. Pazar analizleri ve değerlendirmeleri ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı yapılır. Yerinde ziyaretler, toplantılar ve üretim denetimleri sayesinde, planlı yatırımınızın gerçek ve pazar odaklı bir değerlendirme yapmanızda bilgileri aktarıyoruz.

Tüm süreçleri QM prosedüründe belgeliyoruz ve gereksinimlerinizi ve dileklerinizi karşılıyoruz. Tüm müzakere aşamalarında size eşlik ediyor, destekliyor ve sizi yatırımınıza yoğunlaştırıyoruz. Deneyimli ekibimiz (avukatlar, eksperler, ticaret uzmanları, finans uzmanları ve mühendisler) ile yatırımınızı mümkün olduğunca doğru bir şekilde planlamanıza ve değerlendirmenize olanak sağlıyoruz. 

Danışmanlığımızda, yatırımın vergi kanunu, onay prosedürleri ve planlanan yatırım projesinin / ortaklığının finansal bilgileri açısından tüm değerlendirmesini içermekte olup tam bir bilgi akışı sunulmaktadır.

- Yenilenebilir Enerji

- İnşaatı

- Gayrimenkul Analizi / Değerlendirmesi

- Üretim / Üretim Tesisleri Analiz / Değerlendirmesi

- Ticaret Ortağı

Yatırım